1 2
3 4

SOURCE KENDİ SERVERİM HAGEN İN ISTIRAP DOSYALARI PAYLAŞIYORUM (1 kişi)

SOURCE
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
b3rq4y Çevrimdışı
dosyalar ile oyuna girdim hagenle alakası yok bunun.sadece database benzer.ncs çalışmıyor.narkide item kırdırılmıyor.botlar uzaktan vuruyor.botlara daldığın zaman oyun kapanıyor.hagenin dosyalar diye paylaşıyorsun.kendi dosyaların diye yaz.hagenin servera hiç girip baktın mı?uzaktan yakından alakası yok.

MMeraenn Çevrimdışı
dosyalar ile oyuna girdim hagenle alakası yok bunun.sadece database benzer.ncs çalışmıyor.narkide item kırdırılmıyor.botlar uzaktan vuruyor.botlara daldığın zaman oyun kapanıyor.hagenin dosyalar diye paylaşıyorsun.kendi dosyaların diye yaz.hagenin servera hiç girip baktın mı?uzaktan yakından alakası yok.
kardeşm bu bot src deil yanlız

b3rq4y Çevrimdışı
tamamda hagen değil de ozaman.hagenin dosyaları değil

MMeraenn Çevrimdışı
bakmadan etmeden yazma bişi lütfen gel yayına dc den ekle gösterim sana burda milelti fikfikleme yani bu src ilk paylaştıgı src 5000 tl satılan src lütfen yazıları oku okumadan bişi yazma kardeşm

b3rq4y Çevrimdışı
bakmadan etmeden yazma bişi lütfen gel yayına dc den ekle gösterim sana burda milelti fikfikleme yani bu src ilk paylaştıgı src 5000 tl satılan src lütfen yazıları oku okumadan bişi yazma kardeşm
sen hagenin servera gir.onun dosyadaki farkları söylüyorum sana işte dosyalardaki.bu sorunlar sende var hagenin sunucuya girdiğinde o sorunlar yok.yanlış yönlendirme milleti.hagenin elindeki dosyalara sahipmiş gibi konuşuyorsun

MMeraenn Çevrimdışı
sen hagenin servera gir.onun dosyadaki farkları söylüyorum sana işte dosyalardaki.bu sorunlar sende var hagenin sunucuya girdiğinde o sorunlar yok.yanlış yönlendirme milleti.hagenin elindeki dosyalara sahipmiş gibi konuşuyorsun
1 . si ben dosya sahiplenmem paylaşırım 2 . lütfen haddini bil dc varsa dc ye gel göstereyim yani burda herkesin içinde fişfişlemeye gerek yok

aerobaNe Çevrimdışı
Web sitesi
birincisi arkadaşın paylaştığı dosyalar malum forumda o bahsettiğin kişinin ilk zamanlarda satmaya çalıştığı pk bot ekli olmayan dosyalar, içerisinde pkbot vs de yok, daha bilmeden etmeden yalandan yok denedim botlar şöyle böyle diye yorum yapıyorsun,ikincisi yine o bahsettiğin kişinin dosyalarında onlarca sorun ve problem var sadece o kadarını söyleyim kimse gidip boşa parasını kaptırmasın.

X Çevrimdışı
Hagen İn 5.000 TL ye Sattıgı dosyalar uifler jr eventi oynatabiliyor Eski ismi Hagen Di ben kendi Adımı Koydum PatheozWar Skilleri onarılmış Files Server Herkesin Bekledigi Bir Files Lütfen 5.000 Tl ye files Almayınız Bu dosyalar Zaten Sorunlu Ama cok ta kötü değil ben bu işi bırakıyorum ama Bir Dosya Geçerse Elime gene paylaşacagım kimse kimseye paralı kod paylaşamıcak Bütün Dosyaları Paylaşacam bu bir başlangıç Amacım Herkes Server Sahibi Olması Bişi Öğrenmesi

Launcher SRC Tamamen Onarıldı Pack atılıyor appserver ile (iÇİNDE HEPSİ MEVCUT)

KURAMAYAN ARKADAŞLAR VARSA YARDIM EDERİM DİSCORD mmeraenn

Dosyalar sadece 1 Gün Geçerlidir İsteyen Olursa dc den ulaşsın

PatheozWar.rar
link gizle admin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.

Konuyu görüntüleyenler