1 2
3 4

REKLAM Hagen nickli dolandırıcıdan uzak durun (1 kişi)

REKLAM
deglasser Çevrimiçi
Merhaba arkadaşlar az çok bu kişiyi duyan olmuştur malum forumda moderatör nicki ile takılan , piyasada da malumunuz ıstırap dosyalarını alıp yalandan üzerine bi kaç ekleme vs yaptım diyip millete 9-10k ya çakmaya çalışan bi tip.
Dün bu tipin malum forumdaki satış konusuna yazdığı son yoruma sadece "gülücük emojisi" 😃 attım diye forumdaki üyeliğimi banlamasından nasıl bir piskolojide olduğunu görün istedim.Buyrun aşağıda kanıtlarını verdiğim saçma sapan çocukça cevapları ve kimin forumunda takılıyorsunuz diye bir görün istiyorum.Bu tipe para falan kaptırmayın gördüğünüz gibi tamamen kendi menfaatleri doğrultusunda hareket eden zeka yaşı bir hayli düşük insanları piyasadaki dosyalarla kandırmaya çalışan dolandırıcı bi tiptir.

H1

H2

H3

H4

H5

MMeraenn Çevrimdışı
aha biri daha uyandı :D

S Çevrimdışı
herifin tipi zaten dolandırıcam gel gel gel diyor anlamıyorum bu insanları malum forumda konu açmıs yok 3 kişiye yok 5 kişiye satacam boş boş şeyler gidipte para yatıran salaklar oldukça böyleleri bitmez dayıcım.

S Çevrimdışı
dosyaları sadece fengwen diye bi yabancı bi salağa 5k TL'ye sattı sonra adam dosyalar sorunlu dedi falan tekrar parasını aldı vs onun haricinde kimse almadı kendi götünden uyduruyor

MMeraenn Çevrimdışı
dosyaları sadece fengwen diye bi yabancı bi salağa 5k TL'ye sattı sonra adam dosyalar sorunlu dedi falan tekrar parasını aldı vs onun haricinde kimse almadı kendi götünden uyduruyor
kanka bunun zaten köpekleri var bitane Kelini s*tgim biri var onlar kendilerine src editör diyorlar bide laz die biri var oda aynı şekilde bunlarla beraber herkes herkese kuyruk sallıyor yani hagen de onu fixledim bunu fixledim diyor millet de buna para atıyor enayi işte

LazoqLu Çevrimdışı
kanka bunun zaten köpekleri var bitane Kelini s*tgim biri var onlar kendilerine src editör diyorlar bide laz die biri var oda aynı şekilde bunlarla beraber herkes herkese kuyruk sallıyor yani hagen de onu fixledim bunu fixledim diyor millet de buna para atıyor enayi işte
Bana bak çocuk. Başkasını bilmem ama benim ismimi kullanırken dikkat et. Seni bir daha uyarmicam.

MMeraenn Çevrimdışı
MMeraenn Çevrimdışı
Bana bak çocuk. Başkasını bilmem ama benim ismimi kullanırken dikkat et. Seni bir daha uyarmicam.
cocuk dedigin kişi senin cebinden Cıkarır istersen gel yanıma senden korkum yok diğer köpeklerinden de korkum yok yaran varsa özelden yaz burda milleti rahatsız etme sen polemiğe girecek adam degilsin abiydin nyse agzımı bozmucam hadi abisi

LazoqLu Çevrimdışı
Bende değişen bişe yok. Sen sana yapılan iyiliği kullanıp işini görüp kendi kendine tribe girdin. De ki yalan. Burda benim ismimi kullanırsan bende cevap veririm. Bu kadar çok diğer insanları düşünüyorsan eğer benim ismimi kullanma, bende cevap veriyim bu ladar basit.

MMeraenn Çevrimdışı
Bende değişen bişe yok. Sen sana yapılan iyiliği kullanıp işini görüp kendi kendine tribe girdin. De ki yalan. Burda benim ismimi kullanırsan bende cevap veririm. Bu kadar çok diğer insanları düşünüyorsan eğer benim ismimi kullanma, bende cevap veriyim bu ladar basit.
burdan yazma da özelden yaz ne yazacaksan millet rahatsız olmasın yani bizim yüzümüzden bana yaptıgın iyilikler salla iyilik sayılmaz onlar :D

LazoqLu Çevrimdışı
Yazmaya değecwk biri olsaydın engellezdim zamanında.

MMeraenn Çevrimdışı
Yazmaya değecwk biri olsaydın engellezdim zamanında.
tamam kanka ben büyüklerime herzaman saygım sonsuz ama sana degil bu seferlik böyle olsun sende peşlerine dolanma onların bizde sana laf atmayalım hadi iyi aksamlar

LazoqLu Çevrimdışı
Kimsenin peşine dolandığım yok. Ulan en iyi sen biliyorsun hala burda masal anlatıyorsun. Bana saygı duyup duymaman senin karakterini gösterir, benim değil. İyi akşamlar.

MMeraenn Çevrimdışı
Kimsenin peşine dolandığım yok. Ulan en iyi sen biliyorsun hala burda masal anlatıyorsun. Bana saygı duyup duymaman senin karakterini gösterir, benim değil. İyi akşamlar.
tamamdır

F Çevrimdışı
Hiç sana zarar verdim mi? Neden beni bu kadar değerlendiriyorsun?

Açık olmadığın şeyler hakkında konuşma çünkü yeterince bilmiyorsun.

Dosyayı 10 kat daha sattım çünkü bazıları bunun çok değer olduğunu düşündü.

deglasser Çevrimiçi
BAKIIIIIIIIIIIIIIIIN BURDAAAAA NE VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRR :D

dolandirici_hagen.png

Forum sitemizde mesaj sayısı kasmak için oto mesaj yanıtlayıcı programlar kullanmak kesinlikle yasaktır.
Lütfen yorum yaparken ( ty,tyty, +++++, up up, asasdasf ) vb. anlamsız ifadeler kullanmayalım. Bu şekilde yorum yapan üyelerin üyelikleri durdurulacaktır.

Konuyu görüntüleyenler