1 2
3 4

MMeraenn kullanıcısının son içeriği

1. MMeraenn

Yalnızlık nedir bunu anlıyordu, çaresizlik nedir bunu da anlıyordu

Yalnızlık nedir bunu anlıyordu, çaresizlik nedir bunu da anlıyordu
  2. MMeraenn

SOURCE LilithACS Client | Database | Source | Anticheat | Panel | Forum | Tüm Kaynak Dosyaları 1098

Merhabalar, knight online projesini 2 ay önce sonlandırma durumunda kaldım, bu işlerle uğraşan dostlarımız olduğunu bildiğim için rafa kaldırdığım projeyi tüm ayrıntılarıyla paylaşma kararı aldım, çünkü sonlandırdığım projeleri saklamak gibi bir huyum yoktur. Kendini geliştirmek isteyenler...
  3. MMeraenn

REKLAM Hagen nickli dolandırıcıdan uzak durun

tamam kanka ben büyüklerime herzaman saygım sonsuz ama sana degil bu seferlik böyle olsun sende peşlerine dolanma onların bizde sana laf atmayalım hadi iyi aksamlar
  4. MMeraenn

burdan yazma da özelden yaz ne yazacaksan millet rahatsız olmasın yani bizim yüzümüzden bana yaptıgın iyilikler salla iyilik sayılmaz onlar :D
  5. MMeraenn

cocuk dedigin kişi senin cebinden Cıkarır istersen gel yanıma senden korkum yok diğer köpeklerinden de korkum yok yaran varsa özelden yaz burda milleti rahatsız etme sen polemiğe girecek adam degilsin abiydin nyse agzımı bozmucam hadi abisi
  6. MMeraenn

cok korktum titredim suan ara istersen numaram var kanka
  7. MMeraenn

V2369 v20xx AydeACS OfficaL 26.Ocak 2024'den Beri Sizlerle.

en düzgün bot burda heralde başarılı sunucu
  8. MMeraenn

kanka bunun zaten köpekleri var bitane Kelini s*tgim biri var onlar kendilerine src editör diyorlar bide laz die biri var oda aynı şekilde bunlarla beraber herkes herkese kuyruk sallıyor yani hagen de onu fixledim bunu fixledim diyor millet de buna para atıyor enayi işte
  9. MMeraenn

laz skime pas

laz skime pas
  10. MMeraenn

YARDIM Elinizde Dxt Editör varmı Png ve Bmp Arka Plan Beyaz Sorunu

Merbaha arkadaslar Elinizde Dxt Editör varmı png cıkarınca arka plan beyaz oluyor oyunu bozuyor Yardım edecek arkadas varsa